سیستم بیرون بر فست فود
سیستم بیرون بر فست فود

سیستم بیرون بر فست فود، برای دست یابی به سودهای بالا در راه اندازی فست فود، لازم است از تخصص و مهارت های ضروری برخوردار باشید تا بتوانید به موفقیت دست پیدا کنید. یکی از این استراتژی ها استفاده از سیستم بیرون بر فست فود می باشد.

چرا که بسیاری از افراد به دلایلی متفاوت نمی توانند به صورت حضوری برای صرف غذا، حاضر شوند. پس این وظیفه یک رستوران ایده آل است که برای حل این مشکل و جذب مشتری اقدام به ارائه این سرویس به مشتریانش داشته باشد.

اصول دلیوری فست فود

1-بسته بندی مناسب: که بتواند غذاها را برای مسافت های طولانی سالم و بهداشتی نگاه دارد.
2- سیتم حمل: ایده آل ترین سیستم حمل استفاده از موتور سیکلت مجهز شده به تجهیزات ایمنی می باشد.
3- نرم افزار فروش کامل برای ثبت غذاها
4- مسئول دلیوری با اخلاق، هوشیار و مسلط به نقشه منطقه و منوی فست فود
5- صندوق حمل غذای مناسب
6- زمان مناسب برای تحویل غذا

با داشتن ویژگی های بالا توان دلیوری شما بالاتر خواهد رفت و رضایت مشتریان بیش از پیش جلب خواهد شد. چرا که کانال ارتباط شما با متقاضیان بیرونی، سیستم دلیوری شما خواهد بود. ممکن است غذای شما طعم و مزه عالی داشته باشد و اصول بهداشتی نیز کاملا رعایت شده باشد اما به دلیل سیستم دلیوری ضعیف، مورد توجه مشتریان قرار نگرفته و همین موضوع باعث صدمه بر میزان سودآوری کسب و کار شما و کاسته شدن از نام و اعتبار برند شما خواهد شد.
فست فودهای بسیاری وجود دارند که به دلیل عدم توجه به این موضوع، مبالغ زیای را به راحتی از دست می دهند.


راههای سفارش گیری


1- تماس تلفنی: این سیستم همچنان در صدر سفارش دهی می باشد. برای این منظور یک مدیر خوب، یک فرد را فقط برای جوابگویی سفارشات مشتریان قرار می دهد تا سر حوصله پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.


2- سفارش پیامکی:این روش بیشتر برای مشتریان ثابت و شناخته شده کاربرد دارد که شماره تماس و آدرس آنها در سیستم ثبت شده است.


3- سفارش انلاین: در این روش مشتریان در سایت فروشگاه، اقدام به ثبت انلاین سفارش و پرداخت هزینه می کنند.


نتیجه پایانی


هر فست فود و رستورانی برای جذب مشتریان بیشتر و حفظ مشتریان قدیمی خود، لازم است از سیستم بیرون بر یا همان دلیوری استفاده کند. البته ارائه این خدمات با سرویس رایگان، قطعا به تعداد مشتریان شما خواهد افزود. علاوه بر این از میزان ازدحام و شلوغی فست فود شما نیز می کاهد و به این صورت مدیریت مشتریان و پیگیری سفارشات آنها بهتر انجام خواهد شد.