مدارک لازم برای جواز فست فود
مدارک لازم برای جواز فست فود

مدارک لازم برای جواز فست فود، راه اندازی فست فود شغلی پر درآمد با سود دهی بالا محسوب می شود که اگر تجربه ای ندارید بهتر است با افراد با تجربه مشورت کنید تا دچار مشکل نشوید.

بسیاری از افراد برای درست کردن غذا به آشپزخانه نمیروند و غذای بیرون را بیشتر ترجیح می دهند، به همین دلیل فست فودها در حال گسترش می باشند و یک شغل عمومی در میان مردم هستند.


مدارک و شرایط لازم جهت جواز فست فود


1-تکمیل فرم درخواست عضویت.
2-تابعیت جمهوری اسلامی ایران.
3- اصل و کپی هرگونه قرارداد اجاره یا قبض رسید اجاره.
4-اصل و کپی سند مالکیت و در صورت داشتن جواز کسب دیگر، ارائه جواز کسب و کار قبلی.
5- اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه.
6-اصل و کپی کارت ملی پشت و رو.
7-ارائه سوابق اداری یا کارگاهی.
8-ارائه آخرین مدارک تحصیلی.
9-ارائه گواهی عدم اعتیاد و عدم سوء پیشینه کیفری.
10-کسب موافقت اداره نظارت بر اماکن عمومی.


مواردی که قبل از افتتاح فست فود باید در نظر بگیرید


1-سرمایه: برای اینکه بتوانید جذب سرمایه داشته باشید باید برنامه ریزی طرح کسب و کار خود را از قبل انجام دهید و اینکه چه چیز متنوعی نسبت به بقیه ارائه می دهید تا سود کارتان را بالا ببرد بستگی به سرمایه شما دارد.
2-نوع غذا: قبل از اینکه بخواهید فست فودی را افتتاح کنید اول به این که چه نوع غذایی می خواهید سرو کنید بیاندیشید البته با اسم فست فودی همه یاد همبرگر می افتند.
3-مکان: موقعیت مکانی که فست فود شما در کجا قرار دارد یکی از عوامل مهم است که، قبل از راه اندازی باید این نکته را در نظر داشته باشید، مکان به شما می گوید که چه مقدار مشتری دارید فست فود باید در جاهای پرتردد مثل فروشگاه ها و در مراکز خرید باشد.
نتیجه گیری
شما باید قبل از اینکه همه چیز روی غلتک بیوفتد کیفیت کار خود را حفظ کنید شاید در طی این کار روزها دلسرد شوید به همین دلیل باید خونسردی خود را حفظ کنید تا در فست فودی خود رهبری کنید و به موفقیت برسید.