معرفی فود کار امید، فست فودی که تا 4 صبح باز است!

معرفی فود کار امید، فست فودی که تا 4 صبح باز است!، جایی شاید در شمال، شرق و یا غرب تهران و در زمانی که شاید هرگز فکرش را هم نکرده باشید. یک کاروان بزرگ با رنگ‌های جذاب و نقش یک آقای سیبیلو روی آن، صفی طولانی از عشاق فست فود که در جلوی پیشخوان آن منتظر نوبت برای سفارش غذا هستند. بخاری که از دودکش ماشین بیرون می‌رود و بوی خوش فست فود و تعجبی که شما را فرا می‌گیرد. احتمالا سوالی که از خود می‌پرسید چیزی شبیه به این است: این وقت شب! اینا کی هستن دیگه؟ این‌ها فود کار امید با شعار غذای همیشه بیدار هستند. 

ادامه مطلب: معرفی فود کار امید، فست فودی که تا 4 صبح باز است!

معرفی پین کافه، نارنجی دوست داشتنی!

معرفی پین کافه، نارنجی دوست داشتنی!، این روزها وارونگی و آلودگی هوا فضای شهر را به‌رنگ خاکستری در ‌آورده است. اما در این بین فولکس واگنی با رنگ نارنجی جیغ به زیبایی هرچه تمام این جو خاکستری را می‌شکند و باعث ایجاد حس و انرژی خوب میان رهگذرانی می‌شود که آن را می بیند. اسمش پین کافه است. با ما همراه باشید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

ادامه مطلب: معرفی پین کافه، نارنجی دوست داشتنی!

وظایف گارسون

وظایف گارسون، گارسون یک رستوران یکی از اجزای بسیار مهم آن به شمار می رود و نوعی نماینده رستوران محسوب می شود و اگر مشتری از نحوه پذیرایی گارسون خوشش بیاید از او تشکر می کند و رضایت خود را با لبخند نشان می دهد.

در ادامه خواهید خواند وظایف گارسون

ویژگی های یک رستوران خوب چیست ؟

ویژگی های یک رستوران خوب چیست ؟ ، در سال های گذشه همان طور که می دانید فست فود در بین بسیاری از افراد جا باز کرده است .

بیشتر بخوانید ویژگی های یک رستوران خوب چیست ؟

مدیریت رستوران

مدیریت رستوران، یکی از شغل های پرمشغله به شمار می آید که برای انجام صحیح آن نیاز به مهارت خواهد بود، مدیر رستوران با داشتن مهارت های لازم می تواند بر تمام بخش های رستوران نظارت داشته باشد.

در ادامه خواهید خواند مدیریت رستوران