برای اینکه بتوانیم با ایمیل فایل ها و مطالب حجیم و بزرگ ارسال کنیم چه راهکارهایی وجود دارد؟

برای اینکه بتوانیم با ایمیل فایل ها و مطالب حجیم و بزرگ ارسال کنیم چه راهکارهایی وجود دارد؟، همان‌طور که می‌دانید نمی‌توان به‌راحتی فایل‌های بزرگ را از طریق ایمیل ارسال کرد. بسیاری از سرویس‌های ایمیل فایل‌های بزرگ‌تر از 25 مگابایت را به عنوان پیوست قبول نمی‌کنند. گرچه در سرویس‌های ایمیل اندازه‌ی در نظر گرفته شده برای فایل‌های پیوست متناسب با نیازهای زمانه تغییر نکرده است، اما راه‌های آسان دیگری برای ارسال فایل‌های بزرگ از طریق ایمیل وجود دارد. اگر شما از «جی‌میل» یا نسخه‌ی تحت وب «اوت‌لوک» استفاده می‌کنید، سرویس ایمیل‌تان به‌طور خودکار به کمک‌تان می‌شتابد و گزینه‌های دیگری برای انجام این کار پیشنهاد می‌دهد. اگر هم از نرم‌افزارهای مدیریت ایمیل روی کامپیوتر یا دیگر سرویس‌ها استفاده می‌کنید، راه‌هایی وجود دارند که مشکل شما را حل می‌کنند. ما در ادامه ترفند‌هایی را ارایه می‌دهیم که می‌توانند برای‌تان مفید باشد. این ترفندها به درد کسانی می‌خورد که می‌خواهند فایل‌هایی با حجم بالا را برای دوستان یا آشنایان خود بفرستند.

ادامه مطلب: برای اینکه بتوانیم با ایمیل فایل ها و مطالب حجیم و بزرگ ارسال کنیم چه راهکارهایی وجود دارد؟

برای اینکه رئیس خوبی باشیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

برای اینکه رئیس خوبی باشیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟، برای اینکه یک شرکت به موفقیت برسد، تمام افراد آن باید به خوبی کار کنند. موفقیت یک مجموعه وابسته به یک نفر نیست و افراد با کار گروهی می‌توانند موجب پیشرفت آن شوند. به وجود آوردن یک گروه کار آسانی است، اما هماهنگ کردن افراد با یکدیگر بسیار مشکل است. افراد باید برای رسیدن به یک هدف مشترک تلاش می‌کنند و این کار اصلا آسان نیست. یک رییس می‌تواند کاری کند که تمام افراد به خوبی با هم کار کنند. او می‌تواند روی کارمندانش تاثیر بگذارد تا آن‌ها کار خودشان را با هیجان بیشتری انجام دهند. اگر همه در یک جهت حرکت کنند، موفقیت خود به خود به وجود می‌آید. همه دوست دارند که کار خودشان را به بهترین شکل انجام دهند. یک مدیر باید رفتار صادقانه‌ای را با کارمندانش داشته باشد و به آن‌ها احترام بگذارد تا کارمندان هم کارشان را به بهترین شکل انجام دهند. برای اینکه یک مدیر موفق باشید، باید ۱۰ خصوصیت‌ زیر را داشته باشید.

ادامه مطلب: برای اینکه رئیس خوبی باشیم باید به چه نکاتی توجه کنیم؟

معرفی پین کافه، نارنجی دوست داشتنی!

معرفی پین کافه، نارنجی دوست داشتنی!، این روزها وارونگی و آلودگی هوا فضای شهر را به‌رنگ خاکستری در ‌آورده است. اما در این بین فولکس واگنی با رنگ نارنجی جیغ به زیبایی هرچه تمام این جو خاکستری را می‌شکند و باعث ایجاد حس و انرژی خوب میان رهگذرانی می‌شود که آن را می بیند. اسمش پین کافه است. با ما همراه باشید تا بیشتر با آن آشنا شوید.

ادامه مطلب: معرفی پین کافه، نارنجی دوست داشتنی!

معرفی فود کار امید، فست فودی که تا 4 صبح باز است!

معرفی فود کار امید، فست فودی که تا 4 صبح باز است!، جایی شاید در شمال، شرق و یا غرب تهران و در زمانی که شاید هرگز فکرش را هم نکرده باشید. یک کاروان بزرگ با رنگ‌های جذاب و نقش یک آقای سیبیلو روی آن، صفی طولانی از عشاق فست فود که در جلوی پیشخوان آن منتظر نوبت برای سفارش غذا هستند. بخاری که از دودکش ماشین بیرون می‌رود و بوی خوش فست فود و تعجبی که شما را فرا می‌گیرد. احتمالا سوالی که از خود می‌پرسید چیزی شبیه به این است: این وقت شب! اینا کی هستن دیگه؟ این‌ها فود کار امید با شعار غذای همیشه بیدار هستند. 

ادامه مطلب: معرفی فود کار امید، فست فودی که تا 4 صبح باز است!

ویژگی های یک رستوران خوب چیست ؟

ویژگی های یک رستوران خوب چیست ؟ ، در سال های گذشه همان طور که می دانید فست فود در بین بسیاری از افراد جا باز کرده است .

بیشتر بخوانید ویژگی های یک رستوران خوب چیست ؟